Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14352
Stary 30.06.2011, 18:43
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
http://www.insomnia.pl/Nowy_regulami...y-t198021.html

Rozumiem, że w Pana wieku internet gryzie, a google to czarna magia.

Podkreśle najważniejsze:



Wtedy był nakaz minimum 8 Polaków w składzie, a teraz tego się nie moge doszukać. Czyżby to jednak zwiększyli limit obcokrajowców wbrew temu co próbujesz mi wmówić?
Po prostu znieśli przepisy narodowściowe - ale i tak pokaż mi obcokrajowca który trenował w polsce przez 3 sezony w wieku juniorskim którym interesuje się Wisła.

Ale faktycznie wygląda że przepisów nie obostrzono.
Tak czy siak Wisła może kupić jeszcze maxymalnie 2ch obcokrajowców.

A wiec masz poje przeprosiny masz rację to ja byłem do terj pory niedoinformowany, myslałem że to było mniej wiecej tak ze 2 wychowanków i 6 wyszkolonych w Polskich klubach (ale wliczajac w to tych wychowanków) więc 19 obcokrajowców. Ale wygląda na to ze masz rację.

A wiec jedyna "duża" zmiana to z 2 wychowanków na 3.
Odpowiedz cytując