Wyświetl pojedynczy post
wislacki
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Litwini wracają?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2796
Stary 30.06.2011, 18:36
Awe napisał(a):Wyświetl post
A widzieliście to: http://c0834752.cdn.imgwykop.pl/01qC...xwTwdsN328.jpg

Ładne naciąganie wyników, a i tak 1/4 oblała...


To jakie tam są progi, że z takimi wynikami można się nie dostać?

No niestety... chyba największe progi na AGH są właśnie na automatykę Ale prestiż kosztuje

Wykres ciekawy, choć od zawsze wiadomo, że egzaminator też człowiek i poszuka tych punktów, jeśli kilku brakuje
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
Odpowiedz cytując