Krakow-Berlin napisał(a):

@ vaazon i krakus 1976
Bardzo dobry pomysl. Z Niemiec albo z Anglii to znam, ze z tylu na koszulkach, blisko kolnierzu, jest jakies pismo albo haslo klubu. Dlaczego nie proponuje Adidas dla Wisly tam BG? Spolka byla by zadowolona, po z przodu jest jej logo, a kibice tez, po jest BG! To wy byl moim zdaniem dobry kompromis.
|
Może już nic nie pisz...
vaazon napisał(a):

|
Biała Gwiazda musi wrócić, ale logo Wisły Kraków SA na pewno pozostanie, więc pytanie brzmi: gdzie umieścić BG? Z przodu koszulki jedyne sensowne miejsce zajmuje właśnie logo, może pod szyją? Ale tam będzie sponsor tytularny ligi :/ Pozostaje bark, na którym BG prezentowała się ładnie i było ją widać patrząc frontalnie na koszulkę.
|
miejsce Białej Gwiazdy jest jedno - na ramię to sobie można dać logo spółki