A widzieliście to:
http://c0834752.cdn.imgwykop.pl/01qC...xwTwdsN328.jpg
Ładne naciąganie wyników, a i tak 1/4 oblała...
wislacki napisał(a):
To i ja się pochwalę
Matma pod. 100%
roz. 94%
Fizyka roz. 68%
Angol pod. 100%
roz. 65%
Polak pod. 64%
Ustne wszystko 95%
Za cel obieram Automatykę na AGH (samogłoski), choć mam nadzieję, że próg trochę spadnie w porównaniu z zeszłym rokiem.
|
To jakie tam są progi, że z takimi wynikami można się nie dostać?