Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14347
Stary 30.06.2011, 18:22
Co za pojeb robi ustalenia dotyczące limitów w kadrze drużyn miesiąc przed startem ligi. Nikt pewnie nie pomyślał, że większość klubów, to już powoli zaczyna rozglądać się za zawodnikami, a tu taki rympał.
No i w dodatku - "od samego mieszania herbata nie robi się słodsza".
Odpowiedz cytując