Wyświetl pojedynczy post
piotrek06
Senior Member
 
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#288
Stary 30.06.2011, 18:19
grzesiek632 napisał(a):Wyświetl post
Chciałbym się mylić co do wyniku ale wydaje mi się że będzie tak jak podałeś. Pogromu ze strony Jagi nie spodziewał bym się gdyż drużyna Jagi do tego meczu podejdzie prawie "z wakacji". Sam Probierz mówił że tą rundę muszą przejść na stojąco a później zaczną normalne przygotowania do sezonu i kolejnych meczy.
skąd my to znamy
Kurcze, ludzie zamiast uczyć sie na cudzych błędach to pracują na swoje
Odpowiedz cytując