Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3355
Stary 30.06.2011, 18:00
Ciekawie może być jak Korona zostanie z kilkoma młodymi w podstawowym składzie. Pewnie skończy się spadkiem, ale może ktoś nowy się pokaże w naszej lidze. Ciekawe też co będzie z Sernasem i Dżalamidze w Widzewie.
Odpowiedz cytując