szlaQ napisał(a):

|
Melikson ma chyba POLSKIE obywatelstwo ....
|
Ma, ale na miejsce na liście to nie wpływa, bo nie był w Polsce szkolony. Pisząc o obcokrajowcach uogólniałem - wiadomo o co chodzi.
Oczywiście mogą zdarzyć się wyjątki (ale u nas ich nie ma) - np. Boenisch, mimo że Polak, to nie byłby traktowany jako polski wychowanek, a np. Nwaogu z Floty jest polskim wychowankiem, bo przed 21. rokiem życia grał w Polsce ponad trzy sezony.