Wyświetl pojedynczy post
twardybidon
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49517
Stary 30.06.2011, 17:31
szlaQ napisał(a):Wyświetl post
Melikson ma chyba POLSKIE obywatelstwo ....
Ma, ale na miejsce na liście to nie wpływa, bo nie był w Polsce szkolony. Pisząc o obcokrajowcach uogólniałem - wiadomo o co chodzi.
Oczywiście mogą zdarzyć się wyjątki (ale u nas ich nie ma) - np. Boenisch, mimo że Polak, to nie byłby traktowany jako polski wychowanek, a np. Nwaogu z Floty jest polskim wychowankiem, bo przed 21. rokiem życia grał w Polsce ponad trzy sezony.
Ostatnio edytowane przez twardybidon : 30.06.2011 o godz. 17:35.
Odpowiedz cytując