Wyświetl pojedynczy post
szlaQ
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49516
Stary 30.06.2011, 17:27
twardybidon napisał(a):Wyświetl post
Tym bardziej, że my o naszych nielicznych Polaków musimy zacząc dbać, bo będziemy mieć problemy z zebraniem kadry.



Czyli de facto w ekstraklasie teraz można mieć w kadrze zgłoszonych tylko 17 obcokrajowców - my mamy aktualnie już 14 (Jovanić, Pareiko, Bunoza, Chavez, Jaliens, Lamey, Paljić, Iliev, Jirsak, Kirm, Melikson, Genkow, Jovanović, Nunez) plus Diaz i napastnik zapewne też zagraniczny to będzie już 16.
Melikson ma chyba POLSKIE obywatelstwo ....
Odpowiedz cytując