twardybidon napisał(a):

Tym bardziej, że my o naszych nielicznych Polaków musimy zacząc dbać, bo będziemy mieć problemy z zebraniem kadry.
Czyli de facto w ekstraklasie teraz można mieć w kadrze zgłoszonych tylko 17 obcokrajowców - my mamy aktualnie już 14 (Jovanić, Pareiko, Bunoza, Chavez, Jaliens, Lamey, Paljić, Iliev, Jirsak, Kirm, Melikson, Genkow, Jovanović, Nunez) plus Diaz i napastnik zapewne też zagraniczny to będzie już 16.
|
Melikson ma chyba POLSKIE obywatelstwo ....