Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#284
Stary 30.06.2011, 17:26
blanco napisał(a):Wyświetl post
Banga - Karabach 2
Daugava - Tromso 2
Aalesund - Neth 1
Jaga - Irtysz 1

Wejdzie ? ;D
Blanco z tym to raczej do tematu o bukach

Na papierze Ci powinno to wejsc.Swego czasu jak jeszcze grałem to puchary zawsze omijałem,rzadko zdarzal sie dzien zeby nie było jakiejs niespodzianki..

A co do Jagi to licze dzis na 3,4-0 i spokojna podroz na wyjazd
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując