blanco napisał(a):

Banga - Karabach 2
Daugava - Tromso 2
Aalesund - Neth 1
Jaga - Irtysz 1
Wejdzie ? ;D
|
Blanco z tym to raczej do tematu o bukach
Na papierze Ci powinno to wejsc.Swego czasu jak jeszcze grałem to puchary zawsze omijałem,rzadko zdarzal sie dzien zeby nie było jakiejs niespodzianki..
A co do Jagi to licze dzis na 3,4-0 i spokojna podroz na wyjazd
