Wyświetl pojedynczy post
twardybidon
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49515
Stary 30.06.2011, 17:23
Markus napisał(a):Wyświetl post
A Boguski i Garguła wciąż są Wiśle potrzebni.
Tym bardziej, że my o naszych nielicznych Polaków musimy zacząc dbać, bo będziemy mieć problemy z zebraniem kadry.

Cytat:
Od sezonu 2011/12 na podstawowej liście A będzie mogło się znajdować 25 piłkarzy. (...) Wymogiem jest, aby na liście A zgłosić pięciu zawodników szkolonych w Polsce oraz przynajmniej trzech piłkarzy szkolonych w klubie.
http://www.90minut.pl/news/161/news1...awodnikow.html
Czyli de facto w ekstraklasie teraz można mieć w kadrze zgłoszonych tylko 17 obcokrajowców - my mamy aktualnie już 14 (Jovanić, Pareiko, Bunoza, Chavez, Jaliens, Lamey, Paljić, Iliev, Jirsak, Kirm, Melikson, Genkow, Jovanović, Nunez) plus Diaz i napastnik zapewne też zagraniczny to będzie już 16.
Odpowiedz cytując