Wyświetl pojedynczy post
PAC
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Już nie z Osiedla

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4426
Stary 30.06.2011, 17:17
Czyli od II ligi w dół wszyscy mogą jeździć normalnie. Co do I ligi i Ekstraklasy wszystko zależy teraz od działaczy. zobaczymy co wymyślą. Byłoby to śmieszne gdyby w niższych ligach gdzie stadiony są o wiele gorsze jeździli a w dwóch najwyższych klasach rozgrywkowych nie.
WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując