|
Czyli od II ligi w dół wszyscy mogą jeździć normalnie. Co do I ligi i Ekstraklasy wszystko zależy teraz od działaczy. zobaczymy co wymyślą. Byłoby to śmieszne gdyby w niższych ligach gdzie stadiony są o wiele gorsze jeździli a w dwóch najwyższych klasach rozgrywkowych nie.
|