Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 30.06.2011, 16:50
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Stawiam na remis 1 : 1 i zwyciestwo gospodarzy w rewanzu. Egzotyczny rywal zaskoczy Jage dobrym przygotowaniem fizycznym i technika(takie beda tlumaczenia po meczu) ...
Jak Probierz nie będzie próbował zaskoczyć taktyką i wystawi wszystko co ma najmocniejszego w przodzie to przejadą dzisiaj Irytysz.
Odpowiedz cytując