For_FuN_ napisał(a):

Stawiam na remis 1 : 1 i zwyciestwo gospodarzy w rewanzu. Egzotyczny rywal zaskoczy Jage dobrym przygotowaniem fizycznym i technika(takie beda tlumaczenia po meczu) ...
|
Jak Probierz nie będzie próbował zaskoczyć taktyką i wystawi wszystko co ma najmocniejszego w przodzie to przejadą dzisiaj Irytysz.