Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
Kamell
Banita
Od: 12.2007
Offline
#
4423
30.06.2011, 16:49
To że Basałaj był za zakazem to mnie jakoś nadzwyczajnie nie dziwi, ale żeby włodarze Lecha gdzie mają(mieli) zajebiste kontakty z kibicami;>
Kamell
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Kamell