HEDu napisał(a):

|
tak tylko wypozyczajac mamy kadre na stosunkowo krotko i potem znowu musimy wypozyczac a tamtych pozegnac i tak w kolko. zero stabilizacji. te nasze wypozyczenia sa o kant dupy.
|
Z drugiej strony nie ma ryzyka, bo jak ktoś się nie sprawdzi to wróci do macierzystego klubu. Wystarczy spojrzeć na piłkarzy, którzy wrócili z wypożyczeń jak Boukhari, Rios, Siwakow czy nawet Cikos. Podejrzewam, że za względami czysto sportowymi mało kto będzie płakał za trzema z czterech piłkarzy, bo wiem, że Cikos miał swoich zwolenników i w żaden sposób nie mam zamiaru spierać się z takowymi ludźmi.
