Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10385
Stary 30.06.2011, 14:47
HEDu napisał(a):Wyświetl post
tak tylko wypozyczajac mamy kadre na stosunkowo krotko i potem znowu musimy wypozyczac a tamtych pozegnac i tak w kolko. zero stabilizacji. te nasze wypozyczenia sa o kant dupy.
Z drugiej strony nie ma ryzyka, bo jak ktoś się nie sprawdzi to wróci do macierzystego klubu. Wystarczy spojrzeć na piłkarzy, którzy wrócili z wypożyczeń jak Boukhari, Rios, Siwakow czy nawet Cikos. Podejrzewam, że za względami czysto sportowymi mało kto będzie płakał za trzema z czterech piłkarzy, bo wiem, że Cikos miał swoich zwolenników i w żaden sposób nie mam zamiaru spierać się z takowymi ludźmi.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując