Wyświetl pojedynczy post
boczek
Banita
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 30.06.2011, 14:29
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
2 tysiącami chyba w Bełchatowie. Jeszcze przyznasz nam racje, zobaczysz.
Jedyna słuszna decyzja, mówimy jednym głosem.
gdzie Ty żyjesz ?

Jakby był bojkot u nas , to ile osób by zrezygnowała z chodzenia na mecze, w imię walki z rządem ?

Stary ! Kolega napisałem wyżej 2 tysiące - u nas by było tyle samo ! Max 3 !!

Przypomnij sobie akcję " WALKA O STADION WISŁY " - ile osób przyszło ? ......no właśnie...
Odpowiedz cytując