Mario Nh napisał(a):

2 tysiącami chyba w Bełchatowie. Jeszcze przyznasz nam racje, zobaczysz.
Jedyna słuszna decyzja, mówimy jednym głosem.
|
gdzie Ty żyjesz ?
Jakby był bojkot u nas , to ile osób by zrezygnowała z chodzenia na mecze, w imię walki z rządem ?
Stary ! Kolega napisałem wyżej 2 tysiące - u nas by było tyle samo ! Max 3 !!
Przypomnij sobie akcję " WALKA O STADION WISŁY " - ile osób przyszło ? ......no właśnie...