dynek.pl napisał(a):

A dla Cwielonga to moze nie problem ? Lipiec to najcieplejszy miesiac w roku, godz. 17, slonce 
Telewidzowie tez musieliby urwac sie z pracy wiec dla kogo ten mecz w otwartym Polsacie >
|
może się mylę, ale z ironią napisałeś o Pepe. A on właśnie w bardzo umiejętny sposób ' pojechał ' dziennikarzowi jak zadał mu pytanie o warunki i wynik meczu.
" No pogoda nie pomaga, jest ciepło, jest słońce, jest południe, no na prawde ciężko się gra w takich warunkach " :
A b. wieu na YT opieprzyło Piotrka, że mu się w dupie po przewracało, że wygodniś itd..
bez napinki.