Wyświetl pojedynczy post
biała gwiazda
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2792
Stary 30.06.2011, 14:22
Pisemne:
Polski podst. 73%
matematyka podstawa 98%
matematyka rozszerzenie 80%
angielski podstawa 83%
fizyka rozszerzenie 57%

Ustne:
Polski 90%
Angielski 80%

Próbuję na budownictwo na polibudzie we Wrocku, chodź będzie ciężko ale progi przez fizykę polecą. Na szczęście na drugie mam inżynierie środowiskową gdzie na lajcie się dostanę a ten kierunek równie mnie ciekawi jak pierwszy więc jest dobrze. Widać że zabawa cke z fizyką źle się skończyła. Polski zdało 96 % co jest dla mnie nie do uwierzenia, widać że były naciski z góry i nie sprawdzali oni ostro błędów kardynalnych. Generalnie jestem zadowolony, ale chory system jedzie dalej, podobno już wywali szefa cke pewnie procenty się ministerstwu nie podobały
Odpowiedz cytując