|
Pisemne:
Polski podst. 73%
matematyka podstawa 98%
matematyka rozszerzenie 80%
angielski podstawa 83%
fizyka rozszerzenie 57%
Ustne:
Polski 90%
Angielski 80%
Próbuję na budownictwo na polibudzie we Wrocku, chodź będzie ciężko ale progi przez fizykę polecą. Na szczęście na drugie mam inżynierie środowiskową gdzie na lajcie się dostanę a ten kierunek równie mnie ciekawi jak pierwszy więc jest dobrze. Widać że zabawa cke z fizyką źle się skończyła. Polski zdało 96 % co jest dla mnie nie do uwierzenia, widać że były naciski z góry i nie sprawdzali oni ostro błędów kardynalnych. Generalnie jestem zadowolony, ale chory system jedzie dalej, podobno już wywali szefa cke pewnie procenty się ministerstwu nie podobały
|