Wyświetl pojedynczy post
power1928
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: Gliwice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49507
Stary 30.06.2011, 14:04
Panowie bardzo odbiegliście od tematu....

Co do Diaza, rewelacji nie ma ale jego zaletą jest to , że może grać na kilku pozycjach w razie czego LO, DP.
Napastnik także powinien się pojawić, i kadra będzie skompletowana - najsilniejsza od wielu lat.
Z tysięcy klubów wybrałem ten...
Odpowiedz cytując