To koniecznie musisz nadrobić
Ja spróbowałem ostatnio często się tu pojawiającego patentu: bób+śmietana.
O dziwo...było smaczne.
Jeszcze bardziej o dziwo...nie przesrało mnie.
Tak że potwierdzam, że jest to jak najbardziej jadalne (gdyby ktoś podobnie jak ja miał wątpliwości)

Aczkolwiek szału nie robi. Wolę bób solo
