|
Idea może i fajna ale raczej ciężko będzie o jedność wśród kibiców. Pamiętajcie, że "pikniki" kupia karnety bo ich oprawy nie interesują. pamiętacie co sie działo jak nie było dopingu? Połowa stadionu nie wiedziała o co chodzi - wbrew pozorom nie wszyscy zaglądają na to forum a brakuje jakiegos medium na którym ktos by to ogłosił.
Mimo, że inicjatywa naprawde godna sprawy, to mysle, że nic z tego nie wyjdzie. A dałoby to cos tylko w przypadku jakby był naprawde duży odzew. Obym sie mylił...
|