Temat: Bób
Wyświetl pojedynczy post
Romanek
Junior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 30.06.2011, 13:48
Devonisch napisał(a):Wyświetl post
Od tego bobowania na forum poszedłem do sklepu i zakupiłem paczuszkę. Konsumpcja oczywiście ze skórką z solą i masełkiem.
A ja muszę iść do sklepu, bo jeszcze nie jadłem w tym roku :(
Odpowiedz cytując