Temat
:
Bób
Wyświetl pojedynczy post
Romanek
Junior Member
Od: 06.2011
Offline
#
107
30.06.2011, 13:48
Devonisch
napisał(a):
Od tego bobowania na forum poszedłem do sklepu i zakupiłem paczuszkę. Konsumpcja oczywiście ze skórką z solą i masełkiem.
A ja muszę iść do sklepu, bo jeszcze nie jadłem w tym roku :(
Romanek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Romanek
Znajdź inne posty napisane przez Romanek