wiem ze z takimi wynikami sie nie dostane na AGH ale tak spytalem czy jest ktos kto wybiera ten kierunek co ja;p
ale mysle ze na UR na geodezje i kartografie sie dostane bo wiem ze w tamtym roku przy o wiele latwiejszej matematyce podstawowej wystarczylo miec 90%
