Wyświetl pojedynczy post
art
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10383
Stary 30.06.2011, 13:37
Angmir napisał(a):Wyświetl post
to była sytuacja hipotetyczna - wszystkie nasze wyporzyczenia kończą sie na 2 sposoby:

- piłkarz nie nadaje się za bardzo do gry więc go nie wykupujemy: Bukhari Rios

- piłkarz gra dobrze ale bez fajerwerków - wtedy żałujemy kasy na wynegocjowane przez nas warunki (sic)
Cikosz Alvarez (Cikosz dodatkowo znacznie poprawił swoją wartość grając u nas, a my nie chcieliśmy dą za niego tyle ile wynegocjowaliśmy kiedy ten był piłkarzem słabszym .

Sytuacja którą opisywałem w poprzednim poście jest hipotetyczna, ale łatwo ją sobie wyobrazić.

Np. Wykupujemy Nunesa, a ten gra u nas nie gorzej od Meliksona, pojawiają się oferty z za granicy, kusza pilakrza zarbkami 4 razy większymi niż w Wiśle - jaka jest szansa że zgodzi się on podpisać nowy kontrakt z Wisłą
Rożnica jest taka, że jak robimy wypożyczenia to możemy wypożyczyć kilku zawodników, a przy transferze definitywnym nie mielibyśmy tak szerokiej kadry.

Nie od dziś wiadomo, że z kasą krucho na transfery, do tego dochodzi kasa na stadion, która musimy wydać podobno.
Odpowiedz cytując