Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1999
Stary 30.06.2011, 13:21
Angmir napisał(a):Wyświetl post
Dla wyjaśnienia na koniec dodam że moment w którym moje sympatyzowanie z Wisłą dojrzało do bycia kibicem tak na poważnie zaczął się w czasach pamiętnego sezonu z 8 miejscem w Lidze. To dla tych podważających moją wierność czy nazywających mnie kibicem sukcesu.
Dajcie mu spokój, toż to Stara Gwardia!
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując