|
Witam szukam mp3 kiedys juz o niej pisałem szła z 5-6 lat temu co chwile chyba na rmfie , śpiewa ją jakaś kobieta pamiętam że w refrenie są jakby dzieci albo chór dziewczynek :| zdrobniale śpiewają coś tam ( are the people > chyba tak juz dobrze nie pamiętam ) może ktoś cokolwiek kojarzy ?
|