Wyświetl pojedynczy post
KoPer
I am what I am
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Wola J.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49505
Stary 30.06.2011, 12:55
Diaz miał lepsze i gorsze występy. Mi najbardziej utkwiła w pamięci jego jedna akcja w meczu z Ruchem:

http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...cki__1_3_.html
Odpowiedz cytując