Wyświetl pojedynczy post
arsfan90
Senior Member
 
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4177
Stary 30.06.2011, 12:42
Ale z Was malkontenci... Po prostu szok, że tylko przypomnę jak większość wypowiadała się o Genkov'ie po kilku meczach. Pomyślcie trochę zanim coś napiszecie do ku$#$ nędzy!
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY
Z NIĄ SIĘ LICZY KAŻDY
JESTEŚMY DUMĄ TEGO MIASTA
A W NASZYCH SERCACH BIAŁA GWIAZDA
I NAWET JEŚLI BĘDZIE ŹLE
MY NIGDY NIE PODDAMY SIĘ

Odpowiedz cytując