Temat
:
Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp.
Wyświetl pojedynczy post
arsfan90
Senior Member
Od: 02.2008
Offline
#
4177
30.06.2011, 12:42
Ale z Was malkontenci... Po prostu szok, że tylko przypomnę jak większość wypowiadała się o Genkov'ie po kilku meczach. Pomyślcie trochę zanim coś napiszecie do ku$#$ nędzy!
ARMIA
BIAŁEJ
GWIAZDY
Z NIĄ
SIĘ LICZY
KAŻDY
JESTEŚMY
DUMĄ TEGO MIASTA
A W NASZYCH
SERCACH BIAŁA
GWIAZDA
I
NAWET JEŚLI BĘDZIE
ŹLE
MY
NIGDY NIE PODDAMY
SIĘ
arsfan90
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do arsfan90
Znajdź inne posty napisane przez arsfan90