|
Widze ze wystep Diaza w meczu z Lechem, zakończony czerwoną kartką przeszedł niemal do historii klubu i stanowi koronny dowód jego antagonistów na forum.. warto pamietać przy okazji ze on w tym spotkaniu padł fizycznie (w pierwszej połowie bynajmniej Peszko nie robił znim co chciał), bo ledwo co zdarzył wrócic z meczów swojej reprezentacji w el.MŚ.
"Cztery słonie, zielone słonie, każdy kokardę ma na ogonie.."
Nie dla osób mieniących sie kibicami Wisły, które przełączają stacje na mecz MU gdy jej nie idzie!
|