Wyświetl pojedynczy post
Kon®ado
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: P-ce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49499
Stary 30.06.2011, 12:12
Junior to niezly pilkarz ale mimo wszystko nam potrzeba bardzo solidnego LO a Junior to co prawda uniwersalny pilkarz ale nam juz tych uniwersalnych chyba starczy ;p tak jak juz ktos pisal boki obrony narazie mamy najslabiej obsadzone, co do Lameya narazie nie oceniam po oficjalnym meczu zobaczymy czy mozna na niego liczyc ; ) Paliic nie gral zle ale to moze? byc za malo na LM ; ) napastnika to bezwarunkowo trzeba zakontraktowac i byle to byla osoba pokroju Gienka lecz oczyweiscie o innej charakterystyce ; ) pomoc jest calkiem przyzwoita cieszmy sie ze mamy Meliksona ;x
Odpowiedz cytując