Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10382
Stary 30.06.2011, 12:09
Reser napisał(a):Wyświetl post
Na którego to piłkarza nie było nas stać bo okazał się tak zajebiście dobry, że kluby z zachodu się nim interesują?
to była sytuacja hipotetyczna - wszystkie nasze wyporzyczenia kończą sie na 2 sposoby:

- piłkarz nie nadaje się za bardzo do gry więc go nie wykupujemy: Bukhari Rios

- piłkarz gra dobrze ale bez fajerwerków - wtedy żałujemy kasy na wynegocjowane przez nas warunki (sic)
Cikosz Alvarez (Cikosz dodatkowo znacznie poprawił swoją wartość grając u nas, a my nie chcieliśmy dą za niego tyle ile wynegocjowaliśmy kiedy ten był piłkarzem słabszym .

Sytuacja którą opisywałem w poprzednim poście jest hipotetyczna, ale łatwo ją sobie wyobrazić.

Np. Wykupujemy Nunesa, a ten gra u nas nie gorzej od Meliksona, pojawiają się oferty z za granicy, kusza pilakrza zarbkami 4 razy większymi niż w Wiśle - jaka jest szansa że zgodzi się on podpisać nowy kontrakt z Wisłą
Odpowiedz cytując