Wyświetl pojedynczy post
Kon®ado
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: P-ce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1996
Stary 30.06.2011, 12:02
Grzana rocznikowo jestem jak Ty lecz mam zgola inny poglad na ten temat. Uwazasz sie za kibica wiec chyba wiesz oco ten caly "protest" nie dlatego ze logo jest zyebane itp tylko po to by Biala Gwiazda nieodlaczny symbol naszej Wiselki widnial na koszulkach na sercu bo jesli kochasz Wiselke to chyba wydaje sie normalne, chyba ze logo spolki jest wazniejsze.. Przeciez kolega wonsky wyraznie napisal chodzi jedynie o umieszczenie Bialej Gwiazdy na koszulkach a llogo zostanie jakie bylo bo napewno wstydu nam nie przynosi kibicom Legi sie udalo to to i nam musi ; ) chyba ze wieksosc bedzie myslala jak tacy jak Ty ;P
Odpowiedz cytując