Tazz napisał(a):

A w pucharach kto będzie grał ? Jak dla mnie Diaz to zły pomysł , ale Stan prowadzi rozmowy z jeszcze dwoma LO , miejmy nadzieję lepszymi niż Diaz .
Paljić i Junior wystarczyliby na naszą słabą ligę, 3-4 runda kwalifikacji LM to dla nich trochę za dużo.
Porządny LO i napastnik i możemy walczyć o Ligę Mistrzów.
|
W Pucharach? Jakich pucharach
A tak w ogóle... żeby z Polskiej Ligi pójść do niezłego klubu trzeba coś prezentować. Diaz zagrał jesienią 19 spotkań (4 w Wiśle, 8 w Lidze Belgijskiej i 7 w LE), potem kontuzja i jak wrócił to był rezerwowym. Sądzę, że jeśli jest opcja pierwokupu, to wynosi ona kwotę transferu z Wisły do Brugii - 150 tys euro zapłacone za wypożyczenie.