willow napisał(a):

Ty dwa razy dziennie sprawdzasz kadrę pierwszej drużyny? ;-)
Boguski przed kontuzją grał świetnie. Wielu ekspertów wypowiadało się, że ma - jak na polskie warunki - świetną technikę, dobrze ułożoną stopę oraz coś, co jest rzadkością: przyjęcie piłki z balansem ciała i ośmieszenie obrońcy.
|
Slucham ?
Boguski nigdy nie grzeszylk technikom - nigdy nie bylo wiadomo czy przyjmie pilke na 10 cm czy mu odskoczy na metr, czy pojdzie do gory czy w prawo czy w lewo - stad pewnie to przyjecie pilki z balansem ciala. Szybki jest to byl w stanie taka pilke dogonic przed zaskoczonym obrońcą

Jesli ktos chce go wziac to bez sentymentow: do widzenia i powodzenia