Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49495
Stary 30.06.2011, 11:59
willow napisał(a):Wyświetl post
Ty dwa razy dziennie sprawdzasz kadrę pierwszej drużyny? ;-)

Boguski przed kontuzją grał świetnie. Wielu ekspertów wypowiadało się, że ma - jak na polskie warunki - świetną technikę, dobrze ułożoną stopę oraz coś, co jest rzadkością: przyjęcie piłki z balansem ciała i ośmieszenie obrońcy.
Slucham ?
Boguski nigdy nie grzeszylk technikom - nigdy nie bylo wiadomo czy przyjmie pilke na 10 cm czy mu odskoczy na metr, czy pojdzie do gory czy w prawo czy w lewo - stad pewnie to przyjecie pilki z balansem ciala. Szybki jest to byl w stanie taka pilke dogonic przed zaskoczonym obrońcą
Jesli ktos chce go wziac to bez sentymentow: do widzenia i powodzenia
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując