http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...a_na_rowerach/
Niech się oni lepiej wezmą za treningi, a nie za kajaki, rowery i strzelanie z łuku. Bo wczorajszy sparing to było raczej żenujące przedstawienie, przynajmniej na podstawie wyniku, skrótu i relacji