Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49494
Stary 30.06.2011, 11:58
HEDu napisał(a):Wyświetl post
a co do Boguskiego. dla mnie to on nigdy napastnikiem nie byl. Jak strzelal to max 5 bramek na sezon. To już Mila ma wiekszy dorobek a gra na LP/OP. Boguski to ofensywny pomocnik i zaden inny. To ze grywal na skrzydlach ok, z musu. A tak to gral za napastnikiem i wcale nie wyglądało to jak napastnik tylko ofensywny pomocnik. Napewno nie rozgrywający. Moze zmiennik Meliksona? Tu bym go widzial.
Mial sezon kiedy strzelił 8-9 (chyba 2007-2008), potem kontuzja - jedna i druga. Ja w Niego jeszcze wierzę. Natomiast z Gargułą bym się spokojnie pożegnał.
Odpowiedz cytując