fan01 napisał(a):

Jedyne co sie rzuca w oczy, że Milan miał bardzo fajne interwencje.
A ktos gdzies tu wczoraj pisał, ze nie mamy zmiennika dla Sergieja......
|
Dwóch dobrych bramkarzy w Wiśle (moze Kurto trzeci)... a w Legii trzech patałachów

Kto by pomyślał
