Wyświetl pojedynczy post
Antystenes
Banita
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4174
Stary 30.06.2011, 11:55
fan01 napisał(a):Wyświetl post
Jedyne co sie rzuca w oczy, że Milan miał bardzo fajne interwencje.

A ktos gdzies tu wczoraj pisał, ze nie mamy zmiennika dla Sergieja......
Dwóch dobrych bramkarzy w Wiśle (moze Kurto trzeci)... a w Legii trzech patałachów Kto by pomyślał
Odpowiedz cytując