Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49492
Stary 30.06.2011, 11:52
Jak odchodził Diaz to pamiętam ten płacz, że Wisła pozbywa się podstawowego obrońcy.
On będzie uzupełnieniem i w tej roli będzie świetny. Zawodnik, który może zastąpić Paljica, a nawet Sobolewskiego. Ogarnijcie się. Lepiej żeby przyszedł Diaz, niż nikt.
Odpowiedz cytując