|
Jak odchodził Diaz to pamiętam ten płacz, że Wisła pozbywa się podstawowego obrońcy.
On będzie uzupełnieniem i w tej roli będzie świetny. Zawodnik, który może zastąpić Paljica, a nawet Sobolewskiego. Ogarnijcie się. Lepiej żeby przyszedł Diaz, niż nikt.
|