wiślak 86 napisał(a):

|
Do tematu głosowania, ja sobie nie wyobrażam aby Basałaj zagłosował ZA (jeżeli było to tajne to i tak wcześniej czy później się wyda) i pozostało to bez reakcji. Odpukać bo może faktycznie chłop ma trochę oleju w głowie i wie po której stronie ma się opowiedzieć...
|
moze chociaż wstrzymał się od głosu

