Wyświetl pojedynczy post
kriswisla
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: KRK- Wien

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4392
Stary 30.06.2011, 11:51
wiślak 86 napisał(a):Wyświetl post
Do tematu głosowania, ja sobie nie wyobrażam aby Basałaj zagłosował ZA (jeżeli było to tajne to i tak wcześniej czy później się wyda) i pozostało to bez reakcji. Odpukać bo może faktycznie chłop ma trochę oleju w głowie i wie po której stronie ma się opowiedzieć...
moze chociaż wstrzymał się od głosu
Odpowiedz cytując