KOMINEK napisał(a): 
|
Dla krytyków naszych obecnych transferów chcę przypomnieć jak na początku grali Genkov, Bunoza czy Chavez jedynie Maor od początku szalał
|
Bardzo madra uwaga.
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!
Quo vadis Wisło?
|