|
Teraz widać, ile znaczy dla nas Melikson i w destrukcji Sobolewski.
Można zaobserwować, co się stanie, kiedy tych zawodników zabraknie w pierwszej 11...
To był sparing. Przypominam, że w zeszłym sezonie z Norwegami dostaliśmy po dupie i to mocno, a MP mamy. Teraz wygrywamy, oby i w lidze i pucharach.
|