Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49487
Stary 30.06.2011, 11:33
barthok napisał(a):Wyświetl post
http://www.wisla.krakow.pl/pl/kadra/pierwsza_druzyna/
jeszcze rano patrzyłem i Łobo był teraz go wycieli..
Ty dwa razy dziennie sprawdzasz kadrę pierwszej drużyny? ;-)

Boguski przed kontuzją grał świetnie. Wielu ekspertów wypowiadało się, że ma - jak na polskie warunki - świetną technikę, dobrze ułożoną stopę oraz coś, co jest rzadkością: przyjęcie piłki z balansem ciała i ośmieszenie obrońcy.
Niestety, po kontuzji z w/w cech nie zostało nic. A przynajmniej nie widać tego na boisku. Pocieszać się jedynie można faktem, że takich rzeczy się nie traci, co najwyżej zapomina. Po prostu trzeba je ćwiczyć, ćwiczyć i grać, jak najwięcej grać.
Dlatego, jeśli chcemy mieć z Bogusia jeszcze pociechę (a wierzę, że możemy mieć) powinniśmy go dla jego i własnego dobra wypożyczyć. Bo na chwilę obecną nie widzę go nawet w roli zmiennika (bo i czyjego?), a siedząc na ławie chłopak się po prostu zmarnuje i to szybko.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując