Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49486
Stary 30.06.2011, 11:33
Diaz na obronie... no cóż, jako tako grał - podobnie jak Piotrek Brożek, ale żaden z nich nie gwarantował poziomu na więcej niż na ligę polską. I głównie pamiętam właśnie to podbijanie piłki i głupie dryblingi, które doprowadzały mnie zawsze do palpitacji serca.
Odpowiedz cytując