androclus napisał(a):

lol przecież to było oczywiste - na wypożyczenie to pewnie i Sobiech by nie przystał, a co dopiero JW.
Wogóle z tymi wypożyczeniami jesteśmy śmieszni ...
Każde wypożyczenie kończy się problemami ... jak piłkarz jest za słaby to go olewamy, jak się okaże dobry to nas nie stać żeby go przekonać do gry u nas bo interesują się nim kluby z zachodu. Dlatego wypożyczać to można ogórków - zapchajdziury którzy mają dopełnić kadrę na 1 sezon, a nie piłkarza o którego bije się 10 innych klubów.
Zachowując skalę to tak jakby Atletico Madryt chciało teraz wypożyczyć Neymara, kiedy MC Chealsea Real I Barca dają po 45 mln € ...