Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49484
Stary 30.06.2011, 11:19
A nie pamiętacie jak Boguś fajnie grał z Broziem jeszcze przed pierwszą kontuzją. Faktycznie chłop nie jest typem tarana który zawsze wierzy w siebie ale kiedyś naprawdę fajnie wymiatał. Płaczemy że nie ma Polaków w kadrze a tak łatwo Boguskiego skreślamy. Dla mnie wypożyczyć na rok tak jak kiedyś do Bełchatowa i niech wraca .
Odpowiedz cytując