|
A nie pamiętacie jak Boguś fajnie grał z Broziem jeszcze przed pierwszą kontuzją. Faktycznie chłop nie jest typem tarana który zawsze wierzy w siebie ale kiedyś naprawdę fajnie wymiatał. Płaczemy że nie ma Polaków w kadrze a tak łatwo Boguskiego skreślamy. Dla mnie wypożyczyć na rok tak jak kiedyś do Bełchatowa i niech wraca .
|