|
a co do Boguskiego. dla mnie to on nigdy napastnikiem nie byl. Jak strzelal to max 5 bramek na sezon. To już Mila ma wiekszy dorobek a gra na LP/OP. Boguski to ofensywny pomocnik i zaden inny. To ze grywal na skrzydlach ok, z musu. A tak to gral za napastnikiem i wcale nie wyglądało to jak napastnik tylko ofensywny pomocnik. Napewno nie rozgrywający. Moze zmiennik Meliksona? Tu bym go widzial.
|