Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49479
Stary 30.06.2011, 10:52
Paljic mimo ze nie jest obronca duzo bardziej mnie przekonuje niz Diaz na LO. Trudno teraz wypisywac dokladnych meczow jak np "Wisla - Lech" bo tych meczow bylo bardzo duzo i co post to bylo narzekanie jak slabo gra. Najkrocej gral na ŚO i wtedy najbardziej mnie przekonywał. Dłużej grał na DP i tam prezentował się ok, bo był widoczny. Lepiej jak grał on, niz jak miał grac np Jirsak ktory tylko rozdziela piłki do dalszej akcji a sam prawie nic nie robi.

Odpowiedz cytując