Wyświetl pojedynczy post
Snow
Ave Wisła!
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Dziki Zachód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49477
Stary 30.06.2011, 10:38
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post

Spodziewałem się, że sprowadzimy obrońcę na nasze warunki bardzo dobrego - będzie Diaz. No ale to pewnie przez brak funduszy w klubie, nie wierzę bowiem, by Stan po pół roku szukania znalazł Juniora jako najlepszą alternatywę.
Szczerze też bym wolał kogoś lepszego na obronę. Po prostu zauważam, w przeciwieństwie do większości forum, że według mnie lepiej się spisywał na obronie niż na defensywnym pomocniku.

Ogólnie boki obrony to nadal nasze najsłabiej obstawione pozycje.
Odpowiedz cytując