serek.c2 napisał(a):

Spodziewałem się, że sprowadzimy obrońcę na nasze warunki bardzo dobrego - będzie Diaz. No ale to pewnie przez brak funduszy w klubie, nie wierzę bowiem, by Stan po pół roku szukania znalazł Juniora jako najlepszą alternatywę.
|
Szczerze też bym wolał kogoś lepszego na obronę. Po prostu zauważam, w przeciwieństwie do większości forum, że według mnie lepiej się spisywał na obronie niż na defensywnym pomocniku.
Ogólnie boki obrony to nadal nasze najsłabiej obstawione pozycje.