Dzięki takim osobą jak Angmir i Grzana wyjaśnia się zagadnienie czemu widzimy "kumatych Kibiców" w barwach SA na młynie.
Grzana napisał(a):
|
Chodzi mi tylko o to że należy iść z duchem czasu ale nie należy wypierać się swoich korzeni
|
Czyli Twoim zdaniem idąc z duchem czasu powinniśmy pozmieniać swoje pieśni w taki sposób żeby był w nich motyw SA. Tak? Weź się Ku*wa ogarnij chłopie bo przynosisz wstyd swojemu rocznikowi!! Jak Cupiał opuści Wisłę ze 20 lat i przejmie ja nowy włodarz i też zmieni logo to co stare koszulki wywalisz? Zaraz sie pewnie zapytasz w jakiej kolejności mamy barwy...