Wyświetl pojedynczy post
dwdx1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49470
Stary 30.06.2011, 10:26
Trzeba sie cieszyć z przyjścia Diaza, może to nie jest Roberto Carlos, ale jak na nasze realia całkiem niezły zawodnik. Co do formy po kontuzji, to chyba nie jest najgorsza. Co prawada nie oglądałem całych meczów z CONCACAF (brak Eurosportu) i nie śledziłem tego turnieju jakoś specjalnie dokładnia, ale widziałem, że np. w meczu z Hondurasem Diaz grał w podstawowym składzie, więc chyba nie jest tak źle Dobrze,że Kostaryka na Copa America gra rezerwami, bo przyda się Junior na kwalifikacje
Odpowiedz cytując